Papíry, fólie, laminovací fólie a tomu podobné specializované materiály pro vizuální komunikaci – VISCOM, naleznete v široké škále provedení, šíří a návinů ve standardní nabídce produktů společnosti ZING trading s.r.o.

Naše produktové portfolio bylo vybudováno na základě osvědčených evropských a asijských dodavatelů, kteří zaručují vysokou a stálou kvalitu, spolu s velmi zajímavými cenami.

Bannerové materiály jsou jedny z nejlevnějších a zároveň atraktivních velkoformátových reklamních médií, které je možné využívat pro venkovní i vnitřní aplikaci. V závislosti na délce expozice, místě umístění a ekonomické stránce, Vám tyto materiály zajišťují optimální vstupní produkt pro vaše výsledné práce.

dtec Banner Classic Frontlit Matt 440 g/m2 a 510 g/m– laminovaný PVC banner, který je určen pro krátkodobou vnitřní a venkovní aplikaci např. kulturní a společenské akce, koncerty, prodejní akce, atd.

 dtec Banner Plus Frontlit Matt 450 g/m2 a  510 g/m2 -Natíraný PVC baner, určený pro velkoformátový  tisk na dlouhodobou vnitřní i venkovní aplikaci. Díky použité technologii nátěru a speciální konstrukci vláken, velmi dobře odolává nepříznivým atmosférickým podmínkám.

dtec Banner Plus Backlit Matt 510 g/m2 -Natíraný PVC banner, určený pro tisk velkoformátové, podsvětlené grafiky, která je určená na vnitřní i vnější aplikaci. Nabízí velice intenzivní barvy po nasvícení.

 

dtec Banner Plus Blockout Matt 440 g/m2  a 610 g/m2 – Natíraný PVC banner s černým separátorem, určený pro oboustranný tisk velkoformátové grafiky na vnitřní i venkovní použití. Povrch je příjemně saténový.

dtec Banner Plus WHITE/BLACK – Natíraný PVC banner určený pro dlouhodobou venkovní aplikaci reklamních materiálů. Černá revezní strana činí tento materiál světlu nepropustný, díky čemuž je ideální pro venkovní expozici na budovy a billboardové tabule.

dtec Mesh liner + NO liner – Polyesterová natíraná PVC síťovina, která je určená pro velkoplošné grafické produkce. Podkladový materiál z PVC zabraňuje nežádoucímu znečišťování plotrů, při použití technik potisku UV a solvent.