ZING Logistics nabízí logistické služby v režimu door-to-door.

Zásilky po objednání jsou v nejbližším možném časovém horizontu předány přepravci, který zaručuje dodání do 24. hodin na území ČR.

Vysoká kvalita služeb – Vaše objednávka je přijata, zpracována a následně potvrzena konzultantem.

Garantované dodací lhůty zboží – Máme-li Vaši objednávku potvrzenou, snažíme se ji expedovat v nejkratším možném čase. Doručení zboží našim zákazníkům realizují smluvní dopravci, kteří jsou obeznámení se sortimentem a snaží se doručit zboží k plné spokojenosti zákazníků. Vozidla našich smluvních partnerů jsou standartně vybavena čely, které usnadňují výkladku, nemá-li zákazník příslušnou manipulační techniku.

Skladování zboží – Nemáte-li prostor ve svém skladu, umožňujeme využít našich skladových prostor a zboží vyexpedovat, dle Vašich požadavků a daných termínů.

Moderní skladové prostory – Centrální sklad v Rajhradu umožňuje rychlé a efektivní poskytování služeb pro naše zákazníky.

Individuální a profesionální přístup k jednotlivým zákazníkům – Našim stálým obchodním partnerům poskytujeme individuální přístup a množství výhod. V rámci logistiky je možno domlouvat termíny, časy dodání a doručování rozměrově nestandardních materiálů.

Je možno použít výhod naší platformy kuriera online!

Kontaktujte  ZING Logistics:
ales.powada@zingtrading.cz
+420 735 198 021
+420 732 506 822